Balóny 1

 


Balóny 2

 

 Balóny 3

 

Balóny 4BALÓNY


Dovoľujeme si Vám ponúknuť ďalší z produktov našej firmy, ktorým sú balóny, balónové dekorácie, rôzne stĺpy, kytice, balónová stena, oblúky a brány z balónov. Tento spôsob výzdoby si svojou variabilnosťou, originalitou a zvláštnou atmosférou získava stále väčší okruh priaznivcov. Tématické dekorácie sa používajú na firemných oslavách, výstavách, svadbách, plesoch, na Silvestra, Valetína, Halloween, detské oslavy, výročia a ďalšie podujatia podľa želania zákazníka.

Reklamná potlač balónov: Potlač sa realizuje štandardne ofsetom do počtu štyroch farieb. Balóny môže zdobiť logo Vašej firmy, nejaký reklamný nápis, alebo obrázok.

Prečo lietajú: Balóny sa plnia plynom - héliom, ktorý je ľahší ako vzduch, čím vznikná lietajúci efekt. Balóny lietajú smerom hore zhruba 10 až 15 hodín, v závislosti od teploty a vlhkosti prostredia v ktorom sa nachádzajú a tiež či je to v interiéri alebo exteriéri.

Statické dekorácie: Rôzne reklamné logá, číslice, brány, stĺpy a podobne sú zhotovené z balónov plnených vzduchom. Ich výhodou je, že sú trvanlivejšie, sú viac odolné voči poveternostným podmienkam a sú cenovo dostupnejšie ako tie plnené héliom.

Kvalita: Ponúkaný sortiment výrobkov je vyrábaný podľa platných noriem EU.


Cena: Cena dekorácie záleží od množstva, veľkosti a farebnosti balónov a od toho či sa na plnenie používa vzduch alebo plyn-hélium

Množstvo farebných odtieňov balónov nenechá Vašu prezentáciu v zabudnutí!