Balónky 1

 


Balónky 2

 

 Balónky 3

 

Balónky 4BALÓNKY

Další produktem naší firmy, který bychom vám rádi nabídli, jsou balónky, balónové dekorace - různé sloupy, kytice, balónové stěny, oblouky a brány. Tento způsob výzdoby si svojí variabilností, originalitou a zvláštní atmosférou získává stále větší okruh příznivců. Tématické dekorace se hojně používají na dětských a firemních oslavách, výstavách, veletrzích, svatbách, plesech, Valentýna, Halloween, Silvestra, u příležitosti nejrůznějších výročí - dle přání zákazníka.

Reklamní potisk: Potisk balónku se realizuje standardně ofsetem s možností kombinace až čtyř barev. Balónky může zdobit logo vaší firmy, nějaký reklamní nápis nebo obrázek.

Proč létají: Balónky se plní plynem - heliem. Ten, je lehčí než vzduch a to je důvod, proč balónky létají směrem vzhůru. Doba jejich létaní se podle podmínek prostředí (teplota a vlhkost), ve kterém se nachází (interiér nebo exteriér), pohybuje medzi 10 až 15 hodinami.

Statické dekorace: Reklamní loga, číslice, brány, sloupy apod. jsou zhotovené z balónů plněných vzduchem. Jejich předností je, že jsou trvanlivější, jsou více odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou cenově dostupnější oproti těm plněným plynem - heliem.

Kvalita: Naše firma nabízí sortiment výrobků vyráběných dle platných norem EU.


Cena: Cena dekorace záleží nejen od množství, velikosti a barevnosti balonků, ale také od toho, zda se k plnění používá vzduch nebo plyn - helium.

Množství barevných odstínů balónků nenechá vaší prezentaci zapomenutu!